Kontakt

Metalco International Sp. z o.o.
Ul. Chorzowska 117
41-605 Świętochłowice

E-mail: office@metalco.pl
Tel.: (+48) 32 783 47 50

NIP: PL6272751137
Regon: 367212060
wybierz dział

 

Wybierz dział

Dyrektor Handlowy

Katarzyna Wolff
tel. +48 32 783 47 22
katarzyna.wolff@metalco.pl

Zakupy

Mirosław Burczyk
tel. +48 32 783 47 30
miroslaw.burczyk@metalco.pl

Logistyka

Wojciech Wycisk
tel. +48 32 783 47 30
wojciech.wycisk@metalco.pl

Zastępca Dyrektora Zakładu

Andrzej Ciemborowicz
tel. +48 32 783 47 01
andrzej.ciemborowicz@metalco.pl

Dział Techniczny

Zdzisław Polak
tel. +48 32 783 47 04
zdzislaw.polak@metalco.pl

Księgowość

Anna Sokulska
tel. +48 32 783 47 61
anna.sokulska@metalco.pl

Księgowość

Ewa Garczarzyk
tel. +48 32 783 47 64
ewa.garczarzyk@metalco.pl

Sekretariat

Jolanta Ciesek
tel. +48 32 783 47 50
jolanta.ciesek@metalco.pl

Kadry i Płace

Magdalena Wieczorek
tel. +48 32 783 47 62
magdalena.wieczorek@metalco.pl

Dane spółki

METALCO INTERNATIONAL Sp. z o.o.

Adres: 41-605 Świętochłowice, ul. Chorzowska 117
Profil produkcji: Produkcja cynków niestopowych
oraz stopów cynku z odpadów cynkonośnych

Kapitał zakładowy: 100.000,00 PLN

Krajowy Rejestr Sądowy:
Sąd Rejonowy w Katowicach,
VIII Wydział Gospodarczy

KRS: Nr 0000676595
NIP: 6272751137
Regon: 367212060